Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

ARTUR SOSNA

22 kwietnia, 2024
ARTUR SOSNA

- nowym WÓJTEM GMINY POCZESNA.

artur sosna

W II Turze Wyborów Samorządowych, w dniu 22 kwietnia 2024 roku, mieszkańcy Gminy Poczesna zdecydowali: na nowego Włodarza wybrali Artura Sosnę.
Nowy Wójt otrzymał od wyborców 2848 głosów, co stanowi 53,17 proc. poparcia. Jego kontrkandydatką w II turze była Justyna Wilk, na którą głosowało 2508 osób, co stanowi 46,83 proc.
Nowy Wójt Gminy Poczesna mieszka w Nieradzie (pochodzi z miejscowości Zawodzie). Jest absolwentem Wyższej Szkoły  Pedagogicznej w Częstochowie, kierunek:  administracja. W minionej kadencji pełnił funkcje Radnego Gminy Poczesna. Prywatnie: ma 46 lat, żonaty, dwójka dzieci.
Nowemu Wójtowi – Arturowi Sośnie gratulujemy uzyskanego wyniku wyborczego i życzymy powodzenie w kierowaniu i zarządzaniu Gminą Poczesna.
 
an; fot.:https://www.facebook.com/photo/?fbid=1205252270453122&set=pob.100029050816316

zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).