Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Awans bez eliminacji

21 kwietnia, 2023
Awans bez eliminacji

Miło nam poinformować, że Liliana Zgryza

awans

w grze pojedynczej i w parze z Urszulą Wojtysiak awansowali do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży bez konieczności grania w eliminacjach strefowych. Liliana w grze pojedynczej awansowała jako 14 zawodniczka a w grze podwójnej dziewczęta awansowały jako 7 para. Uli niewiele brakło do awansu w grze pojedynczej (brakło dwóch miejsc). Z tego powodu Urszula zagra 23.04 eliminacje. Olimpiada Młodzieży w tym roku obędzie się w Sianowie (woj. pomorskie) w dniach 12-14.05.2023.
 
Jarosław Ociepa
 

zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).