Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Czwartkowe popołudnie

31 marca, 2023
Czwartkowe popołudnie

było wyjątkowe dla młodych piłkarzy i piłkarek Olimpii Huta Stara. Tego dnia dzieciaki odwiedziły stadion Rakowa.

raków

Wycieczkę rozpoczęliśmy od wyjścia na boisko tym samym tunelem, którym podczas meczów wychodzi drużyna czerwono-niebieskich oraz ich rywale. Tam czekał na nas klubowy spiker, który opowiedział o tajnikach swoich pracy. Wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił z mikrofonem i dać pokaz siły swojego głosu  Kilka wspólnych fotek i przenieśliśmy się do klubowego budynku a konkretnie do... szatni piłkarzy Rakowa!  Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda miejsce gdzie zawodnicy przygotowują się przed meczem i wysłuchują ostatnich wskazówek trenera  Następnie każdy mógł poczuć się jak dziennikarz lub trener. Odwiedziliśmy salę konferencyjną, w której odbywają się konferencje przed i pomeczowe. Jedna z grup dzieciaków wcieliła się w rolę szkoleniowca a druga w rolę dziennikarzy. Ci pierwsi musieli sprostać trudnym pytaniom drugiej, głodnej wiedzy grupie  Na koniec mały quiz wiedzy o Rakowie. Były pytania trudne ale także te łatwiejsze. Za każdą poprawną odpowiedź można było otrzymać plakat z rycerzem Medalikiem ! Dziękujemy klubowi @rakówczęstochowa za możliwośdć pojawienia się w tak ciekawych miejscach stadionu. Był, będzie, jest...!
Robert Parkitny, fot. Robert Parkitny

zam. an

 
raków
raków
raków
raków
raków
raków
raków
raków
raków
rakówGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).