Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Do przedsiębiorców, producentów, ekologów…

07 kwietnia, 2016
Dwór Augusta Kotlińskiego z 1932 r. - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwór Augusta Kotlińskiego z 1932 r. - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

„Żyj zdrowo Częstochowo” - to targi i tydzień imprez promujących zdrowy tryb życia, którego organizatorem jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie we współpracy Agencję Eventową Master z Wrześni.

Targi odbywać się będą w Częstochowie w dniach 30 kwietnia – 8 maja 2016 roku na Placu im. Wł. Biegańskiego. Organizatorzy zapraszają do udziału przedsiębiorców, producentów oraz wszystkich, których działalność jest proekologiczna i promująca zdrowy styl życia.

Wszystkie informacje o możliwości wynajęcia miejsca oraz udziału w Targach można otrzymać pod nr tel. 34 344 82 58.

opr. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).