Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Dokumenty do pobrania

18 kwietnia, 2023
Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

którzy biorą udział w projekcie fotowoltaicznym i podpisali umowy z gmina Poczesna.


Prosimy, aby zwracali Państwo uwagę na dokumenty (Aneksy do umów) jakie otrzymują Państwo z firmy Tauron po wymianie licznika, w związku z zamontowaną instalacją fotowoltaiczną w ramach projektu.
Wszyscy Ci, którzy podpisali z Gminą Poczesna  umowy do dnia 31.03.2022r. mają prawo do rozliczania wyprodukowanej energii na zasadach net-meteringu (na zasadach prosumenta).
Jeżeli w dokumentach dostarczonych od firmy Tauron będą zapisy, że będą się Państwo rozliczać na nowych zasadach tzw. net billingu należy niezwłocznie skontaktować się z firmą Tauron i poinformować, że biorą Państwo udział w projekcie unijnym, podpisali Państwo umowę z Gminą        Poczesna do 31.03.2022r. i wnoszą o zmianę zapisów w Aneksie na tak zwane stare zasady tj. net-metering.
 
Tym samym należy wysłać do :
TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o. ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice

  • oryginał  podpisanego  oświadczenia klienta o zawarciu umowy na zakup, montaż lub dofiansowanie instalacji (formularz w załączeniu)
  •   kserokopię umowy zawrtej z gminą Poczesna.

 
 
Wójt Gminy Poczesna
    Krzysztof Ujma

zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).