Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

Drodzy mieszkańcy Gminy Poczesna

25 lutego, 2024
Drodzy mieszkańcy Gminy Poczesna

- rozpoczynamy nowy cykl prezentacji najpiękniejszych zakątków naszej gminy.

zawoedzie
W dniu dzisiejszym prezentujemy Zawodzie - malownicze miejsce otoczone lasami, idealne na relaksujący spacer lub piknik nad wodą. Zachęcamy Państwa do zanurzenia się w niezwykłych krajobrazach i kulturowym bogactwie, które nas otaczają oraz zamieszczania w komentarzach własnych zdjęć, w celu ich prezentacji na naszej stronie. Może to być np. urokliwa ścieżka rowerowa biegnąca wśród pól i łąk, zapewniająca niezapomniane widoki i kontakt z naturą, wzgórze lub pagórek z widokiem na okolicę, doskonałe miejsce na romantyczne spacery i podziwianie zachodów słońca, urokliwe stawy rybne, otoczone zielenią, stanowiące doskonałe miejsce do wędkowania, obserwacji ptaków czy po prostu kontemplacji natury. Zapraszamy Państwa do zamieszczania zdjęć najpiękniejszych zakątków naszej gminy! Chcemy podzielić się z innymi mieszkańcami i odwiedzającymi naszą okolicę pięknem naszych krajobrazów, architektury oraz przyrody. Każde zdjęcie może być inspiracją dla innych oraz promować naszą gminę jako wspaniałe miejsce do życia i odwiedzin. Zapraszamy do dzielenia się swoimi fotografiami i dołączania do naszej społeczności online!
Iwona Skorupa  (zam. an)
 
zawoedzie
zawoedzie
zawoedzie
zawoedzie
zawoedzie
zawoedzie
zawoedzie
zawoedzie
zawoedzie
zawoedzieGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).