Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Drużynowe Mistrzostwa

22 listopada, 2023
Drużynowe Mistrzostwa

Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w Tenisie Stołowym.

tenis stołowy
Wyniki Drużynowych Mistrzostw Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w tenisie stołowym, Poczesna, 18 XI 2023 r.
W dniu 18 listopada 2023 roku o godz. 10.00 w hali sportowej w Poczesnej odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w Tenisie Stołowym.
Zawody miały na celu popularyzację tenisa stołowego oraz przegląd i podnoszenie poziomu gry zawodników. Sędzią głównym, który prowadził całe zawody był członek Zarządu PZ LZS w Częstochowie i Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Częstochowie Wiesław Matyga. Organizatorem było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Częstochowie, a współorganizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Częstochowie, Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma oraz Szkoła Podstawowa w Poczesnej. W zawodach mogły brać udział dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe, osobno dziewczęta i chłopcy w następujących kategoriach wiekowych: żak (rocznik 2013 i młodsi), młodzik (2011-12), kadet (2009-10), junior (2006-08) i senior (pozostali). W każdej kategorii gmina mogła wystawić maksymalnie 3 zawodników, do klasyfikacji drużynowej zaliczano tylko dwa najlepsze wyniki. Do rywalizacji stanęło ponad 60 zawodniczek i zawodników z pięciu gmin: Aleksandria, Dąbrowa Zielona, Mykanów, Olbrachcice, Poczesna.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:
1. DĄBROWA ZIELONA 124 PKT
2. POCZESNA 113 PKT
3. ALEKSANDRIA 75 PKT
4. MYKANÓW 34 PKT
5. OLBRACHCICE 19 PKT
GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW I WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW
Iwona Skorupa
fot. Henryk Pałasz, Jarek Krawczyk, Iwona Skorupa

zam. an

 
tenis stołowy
tenis stołowy
tenis stołowy
tenis stołowy
tenis stołowy
tenis stołowy
tenis stołowy
tenis stołowy
tenis stołowy
tenis stołowy
tenis stołowy
tenis stołowyGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).