Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Dzień Babci i Dziadka w UTW

28 stycznia, 2024
Dzień Babci i Dziadka w UTW

26 stycznia 2024 roku, w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej odbyło się uroczyste spotkanie słuchaczy Uniwersytetu III Wieku w Poczesnej z okazji Dnia Babci i Dziadka.

UTW
Spotkanie otworzyła Prezes Stowarzyszenia Beata Kaszyca oraz wiceprezes Halina Synakiewicz. Wszystkim obecnym słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku będącym Babciami i Dziadkami serdeczne życzenia z okazji ich święta, złożyła Prezes, Wiceprezes oraz w imieniu Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy - Pani Skarbnik Magdalena Kadłubek.
Życzono dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień, życzliwości i miłości, młodzieńczej energii i szacunku dzieci. W imieniu wnucząt podziękowano im za poświęcenie, troskę, opiekę i ich bezwarunkową miłość.
Oprawę artystyczną uroczystości zapewnił Zespół Wokalny działający w strukturach Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej, pod kierunkiem instruktora zajęć Pani Doroty Szumera. Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie i dzieciom za wspaniały występ wokalny.
Dzień Babci i Dziadka to dzień piękny, pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W tym dniu wszystkie wnuczęta dziękują Babciom i Dziadkom za ich wielkie serce, za to, że po prostu są, że się do nich uśmiechają, że opowiadają bajki i różne ciekawe historie z ich życia.
Mądrość ludowa mówi, że Babcia i Dziadek są trochę rodzicem, trochę nauczycielem i najlepszym przyjacielem. Babcia i Dziadek to osoby niezwykłe i wyjątkowe w życiu dziecka, dzielą radości, smutki, wspierają w kłopotach i czasem udzielają rad w sytuacjach trudnych. Sprawiają, że dzieciństwo może być słodkie, szczęśliwe i kolorowe. Każdemu dziecku Babcia i Dziadek kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre.
W tej wspaniałej atmosferze spędziliśmy razem piękne chwile. Był czas na słodki poczęstunek i miłe wspomnienia.
Halina Synakiewicz
fot. Halina Synakiewicz, Beata Kaszyca, Marta Woźniak

zam. an

 
 
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTW
UTWGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).