Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Festiwal Żniwny

09 lipca, 2024
Festiwal Żniwny

20 lipca 2024 odbędzie się VII Powiatowy Festiwal Żniwny w Lubojnie, podczas którego zaprezentują się m.in.: KGW Pocześnianki pod kierunkiem Doroty Szumery.

festiwal zniwny
Grupa działa w strukturach Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej i jest gotowa, by zaskoczyć Was swoimi talentami oraz pasją do tradycji!
Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć nasze utalentowane artystki na żywo! Czeka na Was mnóstwo atrakcji, dobrej muzyki i niesamowitej atmosfery. Do zobaczenia!
 
festiwal zniwny
festiwal zniwny
festiwal zniwny
festiwal zniwnyGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).