Poniedziałek, 29 listopada 2021r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Granty PPGR

22 października, 2021
Granty PPGR

- Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym.

granty

W związku z otrzymaną w dniu 21.10.2021r. opinią Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT Częstochowa dotycząca konkursu „GRANTY PPGR” informuję:
Trwa nabór wniosków mający na celu wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu
 
Dofinansowanie będzie można otrzymać na:

  • ​​sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami (w przypadku zakupu komputera powyżej 3,5 tys. zł oraz tabletu powyżej 1,5 tys. zł niezbędne będzie uzasadnienie przez Wnioskodawcę wysokości kosztów zakupów takiego sprzętu);
  • ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego;
  • usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

W związku z powyższym prosimy zainteresowanych opiekunów dzieci lub wnuków byłych pracowników popegeerowskich o składanie oświadczeń dotyczących zapotrzebowania na ww sprzęt.
W załączeniu :

  1. Regulamin konkursu
  2. Wzory oświadczeń

 
Wymagane oświadczenia należy składać w siedzibie Urzędu Gminy w Poczesnej      ul. Wolności 2 do dnia 29 października 2021r. lub na adres e-mail poczesna@poczesna.pl
 
Złożone w terminie oświadczenia będą podstawą do złożenia przez JST w Poczesnej wniosku o dofinansowanie w ramach programu Cyfrowa Gmina, projekt „ Granty PPGR”
 
W razie pytań prosimy o kontakt z Urzędem Gminy
 
Osoby do kontaktu Pani Aleksandra Warzecha oraz Pani Dagmara Sławenta, tel. (34) 3274 116
                  W godzinach pracy urzędu
                           poniedziałek, środa, czwartek od 7 00 do 15 00, wtorek od 8 00  do 17 00 ,Piątek  od 7 00 do 14 00
 
 
 
 

zam. an

 
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
granty
grantyGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).