Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Gratulacje

12 lipca, 2023
Gratulacje

dla Nierady!

nierada

W plebiscycie, który organizowała gazeta „Dziennik Zachodni”, miejscowość Nierada zajęła I miejsce w kategorii „Sołectwo Roku w powiecie częstochowskim”.
Dyplom za zajęcie tego zaszczytnego miejsca, został przesłany na ręce sołtysa Sołectwa Nierada – Jarosława Kmiecia.
Sołtys tłumaczy, że konkurs polegał na wysyłaniu sms-ów. Z jednego tel. można było wysłać tylko 10. Mieszkańcy i sympatycy miejscowości Nierada stanęli na wysokości zadania.
Jarosław Kmieć wszystkim, którzy głosowali, bardzo serdecznie dziękuje i ma nadzieję, że w przyszłym roku uda się zająć I miejsce w województwie śląskim.
AN

zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).