Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Gratulacje i medale

16 lutego, 2024
Gratulacje i medale

z okazji „Złotych Godów”.

50-lecie

W czwartek 15 lutego w Urzędzie Gminy Poczesna, państwo Pentak i Wala z rąk Wójta Gminy Poczesna – Krzysztofa Ujmy, odebrali przyznane przez Prezydenta RP – Andrzeja Dudę, medale za długoletnie pożycie małżeńskie.
Uroczyste wręczenie medali miało miejsce 25 stycznia w Sali sesyjnej Urzędu Gminy Poczesna. Państwo Pentak i Wala, nie mogli wówczas przybyć.
AN, fot  AN

zam. an

 
50-lecie
50-lecie
50-lecie
50-lecie
50-lecie
50-lecie
50-lecie
50-lecie
50-lecie
50-lecieGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).