Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Harmonogram odbioru

20 marca, 2024
Harmonogram odbioru

odpadów komunalnych kwiecień - czerwiec 2024r.

harmonogram-czerwiec
Szanowni Mieszkańcy Gminy Poczesna zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej usługi Eco Harmonogram, która polega na korzystaniu z PANELU KLIENTA EcoHarmonogram
Szybko i łatwo pobieramy ze strony www.poczesna.pl aplikację mobilną EcoHarmonogram na swoje urządzenia mobilne.
Aplikacja mobilna jest dostępna dla systemów (Android, iOS), które są dostępne dla poszczególnych wersji systemów operacyjnych w odpowiadających im sklepach (Google Play, iOS App Store).
Dzięki tej aplikacji jesteśmy na bieżąco z informacją dotyczącą swojej posesji w zakresie : harmonogramu odbioru odpadów komunalnych, gdzie wrzucić poszczególne odpady komunalne - jak je sortować, gdzie i kiedy działa Stacjonarny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych , kontakt z Urzędem Gminy Poczesna, kalendarz wywozu, inne wiadomości.

zam. an

 
harmonogram-czerwiec
harmonogram-czerwiec
harmonogram-czerwiec
harmonogram-czerwiecGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).