Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Kolejny bardzo dobry występ naszych zawodników

21 kwietnia, 2023
Kolejny bardzo dobry występ naszych zawodników

Zawodnicy naszego klubu startowali w dwóch turniejach.

j ociepa

Liliana Zgryza i Urszula Wojtysiak zagrały na krajowym turnieju juniorów młodszych w Kępnie. Bardzo dobrze, zagrała Liliana zajmując dwa drugie miejsca w grze pojedynczej i podwójnej w parze z Urszulą Wojtysiak. Ula w grze pojedynczej musiała uznać wyższość późniejszej zwyciężczyni w fazie grupowej..
Natomiast w hali sportowej w Poczesnej odbyła się trzecia runda ligi powiatowej dzieci. Klub nas, był współorganizatorem zawodów, które odbyły się pod patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy oraz w ramach programu "STOP UZALEŻNIENIOM". W zawodach wzięło udział 23 zawodników z KS Wolant Jaworzno, Częstochowska Akademia Badmintona STB Energii Lubliniec, MKS Dwójka Blachowni oraz czwórka naszych zawodników. Anna Praska zwyciężyła w lidze I. Paulina Struska wygrała ligę II. Martyna Urbańczyk w czwartej lidze zajęła trzecie miejsce a Adam Kęsik czwarte.
Brawo zawodnicy. Podziękowania wszystkim za możliwość zorganizowania ligi.
Jarosław Ociepa; fot. Jarosław Ociepa

zam. an
 

 
j ociepa
j ociepa
j ociepa
j ociepa
j ociepa
j ociepaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).