Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

KOMUNIKAT DLA MIESZKŃCÓW GMINY POCZESNA

23 lutego, 2024
Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

O ZMIANACH W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ MIASTA CZĘSTOCHOWY
W związku z otwarciem przebudowanej Alei Wojska Polskiego na odcinku
od Alei Jana Pawła II do ulicy Rakowskiej informujemyże od dnia 24 lutego 2024r. zostaną wprowadzone zmiany na niektórych liniach autobusowych.
            Prosimy o zapoznanie się z nowymi rozkładami jazdy linii autobusowych oraz z aktualnym schematem sieci komunikacyjnej, dostępnym na stronie internetowej www.czestochowa.pl/rozklady-jazdy.

zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).