Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Laptopy

21 kwietnia, 2023
Laptopy

dla uczniów i nauczycieli w ramach: „Wsparcie dla uczniów z Ukrainy - Gmina Poczesna”, zostały one wręczone przez Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmę dyrektorom Szkół Podstawowych z terenu gminy Poczesna.

laptopy

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Gmina Poczesna otrzymała dofinansowanie projektu w trybie nadzwyczajnym pod nazwą ,,Wsparcie dla uczniów z Ukrainy – Gmina Poczesna”. Celem Projektu był wzrost dostępu do wysokiej jakości oferty kształcenia ogólnego uczniów, którzy opuścili swoją ojczyznę po rosyjskiej napaści.
W ramach powyższego Programu, zostało kupionych 10 laptopów, z których – podczas zajęć –korzystać będą zarówno nauczyciele jak i uczniowie z Ukrainy uczęszczający do szkół podstawowych na terenie Gminy Poczesna.
Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma uroczyście  przekazał laptopy na ręce dyrektorów placówek oświatowych, tj.: Jadwigi Knapik – dyrektora Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Poczesnej; Urszuli Krysińskiej – dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Hucie Starej B oraz Justyny Wilk - dyrektora Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika we Wrzosowej.
Doposażenie placówek w wyposażenie niezbędne do prowadzenia zajęć wpłynie na podniesienie jakości pracy w tych szkołach.
 
opr. Aneta Nawrot; fot. Aneta Nawrot

zam. an
 

 
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopyGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).