Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Mamy to!

17 października, 2022
Mamy to!

Dzięki Panu Wójtowi Krzysztofowi Ujma mamy zamontowane nowe, energooszczędne oświetlenie na boiskach Orlik przy Szkole Podstawowej w Hucie Starej B.

orlik-lampy

Wymienionych zostało 20 lamp. Dzięki temu wiele osób z naszej gminy może korzystać z boisk treningowych również w godzinach po zmroku.
Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi Krzysztofowi Ujmie i Pani Dagmarze Sławenta, która zaangażowana była z ramienia Gminy Poczesna w realizację tego przedsięwzięcia.
Urszula Krysińska, dyrektor szkoły.

 
orlik-lampy
orlik-lampy
orlik-lampy
orlik-lampy
orlik-lampy
orlik-lampy
orlik-lampy
orlik-lampy
orlik-lampy
orlik-lampyGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).