Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Młodzi kibice z Gminy Poczesna dopingowali

06 sierpnia, 2023
Młodzi kibice z Gminy Poczesna dopingowali

Mistrzów Polski
5 sierpnia 2023 roku Raków Częstochowa zmierzył się z Wartą Poznań.

rakow
Mecz zakończył się remisem 2:2 i został rozegrany na Miejskim Stadionie Piłkarskim RKS Raków w Częstochowie. Bramki dla RKS Raków Częstochowa strzelili: Łukasz Zwoliński 50' oraz Jean Carlos 83'. Spotkanie rozgrywane było w ramach rozgrywek: Ekstraklasa. Młodzi kibice z Gminy Poczesna dopingowali dziś Mistrzów Polski podczas meczu z Wartą. Dla niektórych była to pierwsza wizyta na ulicy Limanowskiego ale obiecują, że nie ostatnia. Podziękowania dla Krzysztof Ujma - Wójta Gminy Poczesna za zorganizowanie transportu dla naszej ponad 40 - osobowej grupy.
Iwona Skorupa, Robert Parkitny
fot. Robert Parkitny
Raków Częstochowa#Wieczny Raków#Gmina Poczesna#Olimpia Huta Stara

zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).