Czwartek, 1 grudnia 2022r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Nagrody Wójta Gminy Poczesna

21 października, 2021
Nagrody Wójta Gminy Poczesna

dla dyrektorów placówek oświatowych i nauczycieli – przyznane.

nauczyciele

Tradycyjnie w październiku, z okazji Święta Edukacji Narodowej dla dyrektorów i nauczycieli przyznawane są - przez Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmę - nagrody. Otrzymują je pedagodzy m.in. za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktyczno-wychowawczej, w dowód uznania za pracę wychodzącą ponad zakres obowiązków oraz za nienaganną, godną naśladowania postawę.
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Urzędzie Gminy Poczesna 21 października. W tym roku nagrodzeni zostali:
Ewa Rakowska - dyrektor, nauczyciel Przedszkola w Poczesnej; Małgorzata Nowak - dyrektor, nauczyciel  Przedszkola we Wrzosowej; Ewa Pietryka - nauczyciel w Przedszkolu w Hucie Starej B; Żanetta Polaczkiewicz - nauczyciel w Przedszkolu w Poczesnej; Kamila Mader -  nauczyciel w Przedszkolu we Wrzosowej; Agnieszka Piątkowska - nauczyciel w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słowiku; Katarzyna Szyda-Chęcińska - nauczyciel w SP w Nieradzie; Ewa Krok - nauczyciel w SP im. Gustawa Morcinka w Poczesnej; Marlena Blukacz - nauczyciel w SP im. Gustawa Morcinka w Poczesnej; Ewa Lipiarz - nauczyciel w SP im. Mikołaja Kopernika we Wrzosowej; Marzena Patyk - nauczyciel w SP im. Kazimierza Wielkiego w Hucie Starej B.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno zawodowych jak i osobistych.
 
Aneta Nawrot, fot. Aneta Nawrot

zam.an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).