Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Najlepsi

28 lutego, 2023
Najlepsi

sportowcy, działacze i trenerzy wybrani czyli podsumowanie corocznego plebiscytu sportowego Regionalnej Rady PKOl.

pkol
Plebiscyt na najpopularniejszego zawodnika, trenera i działacza sportowego regionu częstochowskiego 2022 roku został rozstrzygnięty. Uroczystość związana z tym wydarzeniem odbyła się w Ratuszu Miejskim w Częstochowie, a był to uroczysty czas podczas którego wyrażone zostały podziękowania i podsumowania.
Plebiscyt, którego po raz kolejny organizatorami byli; Regionalna Rada Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Częstochowie, Urząd Miasta oraz redakcje: Życia Częstochowy i Telewizja Orion, odbył się już po raz 65. W gronie zgłoszonych sportowców byli zawodnicy i zawodniczki reprezentujący gry zespołowe i konkurencje indywidualne. Wśród nich drużynowi i indywidualni mistrzowie świata i Europy, a także medaliści mistrzostw Polski.
Plebiscyt tradycyjnie prowadzony był w trzech głównych kategoriach: zawodnicy, trenerzy, działacze. W kategorii „Sport bez barier” po raz kolejny została doceniona Natalii Grzyb (UKS Jedynka Częstochowa/ABRM Poczesna – badminton). Przygotowano także podziękowania za pomoc, współpracę i wsparcie działań na rzecz RR PKOL w Częstochowie. Statuetki przyznano mi.n. Wójtowi Gminy Poczesna - Krzysztofowi Ujmie. Część artystyczną Plebiscytu uświetnił występ artystów z Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej: Marii Pietrzak i Jakuba Wójcika, którzy wykonali program artystyczny pod kierunkiem - Doroty Szumery. Nagrody wręczali laureatom przedstawiciele władz miasta, środowiska sportowego oraz lokalnych mediów. Gratulujemy wszystkim sportowcom, trenerom, działaczom osiągniętych wyników sportowych dziękując za chwile wzruszeń i emocji sportowych dostarczonych w roku 2022. Dziękujemy trenerom, działaczom, opiekunom za ich pracę i pasję, która przekazywana jest podopiecznym. Sportowcom życzymy udanych startów, bicia własnych rekordów, przełamywania słabości i osiągania najwyższych sportowych laurów.
Iwona Skorupa na podstawie źródła: https://zycieczestochowy.pl/najlepsi-sportowcy.../

 

...

fot: Iwona Skorupa, Agnieszka Pietrzak
.

zam. an

 
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkol
pkolGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).