Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Niezwykła lekcja geografii,

04 kwietnia, 2024
Niezwykła lekcja geografii,

czyli spotkanie z podróżnikiem – Kubą Bociągą.

podroznik
Kuba „Qba” Bociąga znany jest nam wszystkim, jako wokalista częstochowskiej grupy AmperA, ale poza muzyką, realizuje swoje podróżnicze pasje. Postanowił zwiedzić „100 krajów przed 40-tką” i wszystko opisać. Za sobą ma już debiutancką książkę, a w grudniu 2023 roku odbyła się premiera jej drugiej części.
3 kwietnia 2024 roku, w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej odbyło się spotkanie autorskie dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu Gminy Poczesna.
To niesamowite, że Kuba Bociąga, znany również jako wokalista zespołu AmperA, poświęca się również swoim podróżniczym pasjom! Jego zobowiązanie do zwiedzenia 100 krajów przed ukończeniem 40. roku życia to prawdziwe wyzwanie, ale również niesamowita przygoda. Wydanie książki opisującej jego podróże to doskonały sposób na podzielenie się swoimi doświadczeniami i inspiracjami z innymi.
To była świetna okazja, aby poznać bliżej fascynujące historie z podróży Kuby, dowiedzieć się więcej o różnych krajach i kulturach, oraz być może zgłębić tajniki podróżowania. Dziękujemy za fantastyczną lekcję geografii i zdjęcia zapierające dech w piersiach!
Gratulujemy Kubie jego osiągnięć i życzymy mu dalszych udanych podróży oraz sukcesów zarówno na scenie muzycznej, jak i w podróżniczych dążeniach!
Iwona Skorupa
fot. Beata Kaszyca

zam. an

 
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznik
podroznikGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).