Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Objazd na liniach 65 i 68

18 sierpnia, 2022
Objazd na liniach 65 i 68

w dniu 19 sierpnia 2022 r. (godz. 7-21)

rozklad jazdy

Informujemy, że z powodu prac drogowych w Poczesnej na ulicy Szkolnej, w dniu 19 sierpnia 2022 r. w godzinach 7:00-21:00, będą obowiązywać objazdy na liniach 65 i 68.
 
Linia 65
Na odcinku od Częstochowy do przystanku POCZESNA BOCIANIA GÓRKA będzie kursować bez zmian, następnie w Poczesnej ulicą Wolności do ronda przy cmentarzu
i dalej bezpośrednio do Zawodzia (w obu kierunkach).
Ze względu na skróconą trasę, wszystkie odjazdy
z Zawodzia oprócz kursu o 16:40, będą rozpoczynały się
z opóźnieniem o 6 minut względem rozkładu jazdy.
 
Linia 68
Na odcinku od Częstochowy do przystanku POCZESNA BOCIANIA GÓRKA będzie kursować bez zmian, następnie w Poczesnej ulicą Wolności do ronda przy cmentarzu, dalej Cmentarną, Górniczą i Przemysłową do Kolonii Borek
(w zamian za linię 65) i już stałą trasą w kierunku Nierady.
Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Objazd obowiązuje w obu kierunkach.
 
W trakcie objazdu przystanki POCZESNA SZKOŁA oraz POCZESNA PROSTA będą nieczynne.
 
Przepraszamy za utrudnienia.

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).