Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Piknik rodzinny:

02 czerwca, 2024
Piknik rodzinny:

„Rodzina zawsze się trzyma” w Przedszkolu we Wrzosowej.

przedszkole-wrzosowa

25 maja 2024 r. w Przedszkolu we Wrzosowej odbył się piknik rodzinny. Piknik to wspaniała okazja do rodzinnego spotkania i integracji społeczności przedszkolnej i lokalnej. Na piknik przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Poczesna Artur Sosna, Przewodnicząca Rady Gminy Elżbieta Tomala - Wróbel, Sołtys Wrzosowej Robert Gajecki, Radny Dariusz Kożuch oraz Kazimierz Sośnica. Piknik rozpoczęły występy dzieci z poszczególnych grup wiekowych. Po każdym występie zaproszeni goście wręczali dzieciom upominki ufundowane przez Radę Sołecką Wrzosowej. Po występach na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji:                                                                              
- grill, bigos,
- kawiarenka z ciastem,
- gofry, popcorn, lemoniada,
- malowanie twarzy, włosów,                                                                                                                                                                   
- loteria fantowa.
Dodatkową atrakcją dla dzieci i rodziców były Zabawy Taneczne poprowadzone przez Anetę Mokrzycką oraz Zabawy Ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym poprowadzone przez Pana Konrada Grzyba.
Rodzice przygotowali także niespodziankę dla swoich pociech w postaci bajki pt: „Czerwony Kapturek”.
Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość wszystkim którzy przyczynili się do organizacji pikniku: rodzicom, sponsorom i pracownikom Przedszkola we Wrzosowej.
Małgorzata Nowak, Dyrektor Przedszkola we Wrzosowej;
fot. archiwum przedszkola

zam. an

 

 
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowa
przedszkole-wrzosowaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).