Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

„ … PIŁKA JEST OKRĄGŁA, A BRAMKI SĄ DWIE …”

20 lutego, 2023
„ … PIŁKA JEST OKRĄGŁA, A BRAMKI SĄ DWIE …”

...właśnie tak można podsumować rozegrany w sobotę 18 lutego 2023 mecz.

rakow-nierada
Na murawie starli się: RKS Częstochowa i Górnik Zabrze. Dwa gole padły w 10 i 90 minucie spotkania i przypieczętowały zwycięstwo naszej drużyny. W strugach deszczu, pomimo niesprzyjającej aury, Czerwono-Niebiescy pokonali Gości.
Sportowe zmagania „Medalików” mogli na żywo oglądać uczniowie Szkoły Podstawowej w Nieradzie. Na stadion przybyli pod opieką Nauczyciela Wychowania fizycznego – Pani Moniki Mercik i Rodziców. Jako zagorzali kibice i fani, nasi wychowankowie  nie przepuścili także okazji, by sprawdzić, jaki widok rozciąga się
z loży VIP-ów. Trzymali kciuki, dopingowali, ile sił w płucach, okazując sympatię
i przywiązanie do Lidera Ekstraklasy. Długo komentowali sobotni ligowy mecz. Emocjom nie było końca, bo sytuacji podbramkowych ze strony Górnika nie zabrakło.
Zmęczeni, ale szczęśliwi, wracali do domów gminnym autokarem, którym darmowy kurs – zawdzięczamy Samorządowcom i za który bardzo dziękujemy! Wspaniale, że udało się spełnić marzenia naszych młodych piłkarzy i rozwijać ich zainteresowanie sportem. Następny mecz już 24 lutego 2023! Powodzenia RKS Częstochowa!
 
Marta Muchla; fot. materiały szkoły w Nieradzie

zam.an

 
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nierada
rakow-nieradaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).