Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Podwójny Mistrz!

05 lipca, 2023
Podwójny Mistrz!

Mieszkaniec gminy Poczesna

jarosław ociepa

oraz trener UKS Junior Wrzosowa Jarosław Ociepa został podwójnym Mistrzem Polski seniorów w badmintonie w kategorii 60+.
Zwyciężył zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej z partnerem z Łodzi Jarosławem Marciniakiem. Zawody odbyły się w czerwcu w Kępnie.  Gratulacje!
 
 
 
zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).