Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Pojechały na

27 lutego, 2023
Pojechały na

Półfinały!

wrzosowa- zawody

W poniedziałek, w godz. przedpołudniowych, dziewczęta z klasy VIII Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika we Wrzosowej, wyjechały aby wziąć udział w półfinałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w piłce siatkowej dziewcząt.
Wyjazd był możliwy dzięki współpracy z Urzędem Gminy w Poczesnej, który nieodpłatnie użyczył transportu na  wyżej wymienione wydarzenie.

opr. AN; materiały: SP Wrzosowa

 
 
 
 
zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).