Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

POWOŁANIA NA ZGRUPOWANIE

10 sierpnia, 2023
POWOŁANIA NA ZGRUPOWANIE

REPREZENTACJI POLSKI

speedrower
Wielki sukces Zawodników i Trenerów PKS Victoria Poczesna.
Arkadiusz Dudek, Damian Natoński, Oskar Dusiński, Alicja Hamara reprezentujący Gminę Poczesna oraz PKS Victoria Poczesna, zostali powołani na zgrupowanie kadry Polski! Zgrupowanie do Reprezentacji Polski ukierunkowane pod kierunkiem Mistrzostw Świata w Australii 2023 odbędzie się w dniach 11-13.08.2023r w Częstochowie. Mistrzostwa Świata w Speedrowerze odbędą się w listopadzie 2023 roku w Adelajdzie, w Australii.
Gratulujemy!!!
Iwona Skorupa

zam. an

 
speedrower
speedrower
speedrower
speedrower
speedrower
speedrower
speedrower
speedrower
speedrower
speedrowerGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).