Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

PRACE W SOŁECTWIE KORWINÓW

11 lipca, 2023
PRACE W SOŁECTWIE KORWINÓW

W dniu dzisiejszym rozpoczęto kolejny etap prac w Sołectwie Korwinów.

korwinow

Prace polegały na demontażu starych ławek przez pracowników Urzędu Gminy Poczesna oraz usunięciu betonowych elementów  przez operatora koparki. Prace wykonano na  placu zabaw zlokalizowanym przy  skrzyżowaniu ul. Ceramicznej i ul. Okólnej.
Po wyrównaniu terenu oraz jego uporządkowaniu zostaną zamontowane nowe ławki zakupione
z budżetu Gminy Poczesna w ramach Funduszu Sołeckiego.
W bieżącym roku w ramach ww. środków finansowych przy altance został zamontowany również stojak na rowery oraz kosz na śmieci.
Została poszerzona  ul. Podmokła w celu lepszego dojazdu do posesji oraz ułatwiająca wjazd i wyjazd służbą ratowniczym.  
Z budżetu Gminy Poczesna w ramach Funduszu Sołeckiego zostały zabezpieczone środki finansowe na utrzymanie porządku i czystości w tym terenów zielonych w Sołectwie.
Renata Kowalczyk-Hamara; fot. Sławomir Stolarczyk
 
 
zam. an

 
korwinow
korwinow
korwinow
korwinow
korwinow
korwinow
korwinow
korwinow
korwinow
korwinow
korwinow
korwinowGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).