Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Pracowity tydzień

28 listopada, 2023
Pracowity tydzień

mieli zawodnicy naszego klubu.

jaroslaw ociepa

Paulina Struska,  Martyna Urbańczyk i Adam Kęsik wzięli udział w trzecim turnieju o Puchar Podkarpacia. Paulina w kategorii U11 I Adam w kategorii U9 dotarli do półfinałów zawodów.  Dzięki dobrej postawie Adam zajął drugie miejsce w całym cyklu zawodów a Paulina zajęła trzecie miejsce.  Martyna po zajęciu drugiego miejsca w  grupie przegrała w meczu ćwierćfinałowym.
Starsze ich koleżanki wzięły udział w krajowym finale licealiady. Zawody odbyły się w Białymstoku.  Liliana Zgryza  I Urszula Wojtysiak reprezentowaly swoją szkołę Techniczne Zakłady Naukowe.  Dziewczęta uplasowaly się na piątym miejscu.
Jarosław Ociepa

zam. an

 
jaroslaw ociepa
jaroslaw ociepa
jaroslaw ociepa
jaroslaw ociepa
jaroslaw ociepa
jaroslaw ociepa
jaroslaw ociepa
jaroslaw ociepa
jaroslaw ociepa
jaroslaw ociepaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).