Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

RODZINNY

02 maja, 2023
RODZINNY

RAJD ROWEROWY.

rajsd
Już prawie tradycyjnie 1 maja zorganizowaliśmy pod patronatem Wójta Krzysztofa Ujma rajd rowerowy, tym razem do Olsztyna dla rowerowych rodzin. Przyjechało ponad 30 osób z gminy Poczesna, bo dla nich ten rajd był dedykowany. Przy pieknej, słonecznej pogodzie z altany i ławki solarnej dla rowerzystów w Słowiku, przez kładkę nad Wartą w Korwinowie, szlakiem czarnym, niebieskim-dębowcówką do drogi rowerowej obok 46-tki, następnie za stacją benzynową skręciliśmy do Skrajnicy i przez punkt widokowy do centrum Olsztyna. Godzinka przerwy i powrót w kierunku Gór Sokolich ścieżką rowerową a następnie znaną wszystkim rowerzystom szutrówką na zachód do dębowcówki i przez Zawodzie do Poczesnej i altany za budynkiem GCKIiR, gdzie zakończyliśmy udany (bezkolizyjny i bezawaryjny) rajd.
Do zobaczenia na następnym etapie wkrótce...
Paweł Wiśniewski, Marek Morzyk

zam. an

 
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsd
rajsdGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).