Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Rozpoczął się remont budynku użyteczności publicznej

18 marca, 2024
Rozpoczął się remont budynku użyteczności publicznej

w miejscowości Wrzosowa.

wrzosowa

Prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem. W budynku remontowane są pomieszczenia które zostaną przeznaczone dla zespołu folklorystycznego „Wrzosowanie”, powstaną gabinety dla lekarzy i specjalistów, zabiegowy z przeznaczeniem na rehabilitację. Obecnie wykonany został tunel na windę zewnętrzną. Czekamy z niecierpliwością na zakończenie prac aby mieszkańcy mogli korzystać z nowego wyremontowanego budynku.

zam. an

 
wrzosowa
wrzosowa
wrzosowa
wrzosowa
wrzosowa
wrzosowaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).