Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Śp. KRZYSZTOF KRAWCZYK (8 września 1946 – 5 kwietnia 2021)

06 kwietnia, 2021
Śp. KRZYSZTOF KRAWCZYK (8 września 1946 – 5 kwietnia 2021)

- gościł w gminie Poczesna.

krawczyk

Było to blisko 7 lat temu. Był Gwiazdą podczas „Święta Planów” w 2014 roku. Koncert Krzysztofa Krawczyka przyciągnął  do Huty Starej B – gdzie odbywały się uroczystości -  prawdziwe tłumy. Przybyli nie tylko mieszkańcy, ale również goście z Częstochowy i odległych okolic.  
Krzysztof Krawczyk łączył pokolenia. Na koncercie bawili się wszyscy od 0 do 100 lat. Nie zapomnimy tego Artysty o wspaniałej barwie głosu. Jego szacunku do publiczności i wspaniałego kontaktu z nią. Nie zapomnimy też tego fantastycznego koncertu, którego już – niestety – nie będzie można powtórzyć…
an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).