Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Spotkanie

02 lutego, 2024
Spotkanie

w ROK-u.

rok
W czwartek, 1 lutego 2024 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie odbyło się spotkanie z samorządami subregionu północnego województwa śląskiego, które dotyczyło rozwoju kultury w regionie częstochowskim. Na zaproszenie pani Małgorzaty Majer-Sętowskiej, dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, w spotkaniu uczestniczyli m.in. Stanisław Gmitruk - wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Śląskiego, Krzysztof Smela - starosta częstochowski, burmistrzowie, wójtowie, dyrektorzy instytucji kultury. Samorządowcy podsumowali miniony rok w kulturze. Miała również miejsce prezentacja dokonań Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.
fot. Sławomir Jodłowski, Iwona Skorupa

zam. an

 
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rok
rokGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).