Niedziela, 16 czerwca 2024r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

Spotkanie z autorką

17 października, 2023
Spotkanie z autorką

W poniedziałek, 16 października, w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej odbyło się spotkanie autorskie z Celiną Walasik.

autorka
Na spotkaniu obecny był Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma, słuchacze Uniwersytetu III Wieku, czytelnicy, którzy słuchając dzisiejszych opowieści, oczami wyobraźni mogli przenieść się w różne zakątki swojej duszy.
,,Odkrywam siebie na nowo" to pierwsza powieść autorki - optymistyczna i inspirująca z elementami poradnika.
Natomiast niedawno na półkach księgarni ukazała się druga powieść „ Kim naprawdę Jestem”. Powieść o wewnętrznej transformacji i podróży w odkryciu miłości do siebie. W powieści autorka zadaje trzy pytania: Kim jestem? Czego pragnę? Co jest dla mnie ważne?
W swoich książkach autorka uczy czytelników niezwykłej umiejętności doceniania siebie, odkrywania zaskakujących możliwości każdej z nas i wiary we własną sprawczość. Po przeczytaniu książek autorki uświadamiamy sobie, że każdy z nas musi wyznaczyć sobie cel i do niego dążyć. No i marzyć, bo bez marzeń nasze życie byłoby szare i nudne.
Podczas spotkania dowiedzieliśmy się m.in.: jakie są pasje Pani Celiny, jak spędza wolny czas, jakie ma plany pisarskie i nie tylko. Podczas spotkania autorka opowiadała o tym, jak łączy pisarstwo z życiem osobistym. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Na zakończenie tego wyjątkowego wydarzenia wszyscy zainteresowani mogli nabyć książki pani Celiny Walasik wraz z jej autografem. Nie zabrakło braw i wspólnego zdjęcia. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie!
fot; Iwona Skorupa, Krzysztof Szczepanik, Beata Kaszyca

zam, an

 
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorkaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).