Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

Statuetki Starosty Częstochowskiego wręczone!!!

18 lutego, 2024
Statuetki Starosty Częstochowskiego wręczone!!!

Serdecznie gratulujemy nominowanym i laureatom!

starosta
W sobotę, 17 lutego 2024 roku podczas uroczystej gali w Filharmonii Częstochowskiej poznaliśmy laureatów Statuetek Starosty Częstochowskiego „Za zasługi dla powiatu".
Nominacja do tej nagrody jest dużym wyróżnieniem dla osób i organizacji z powiatu. Jest także podziękowaniem za dotychczasową działalność na rzecz powiatu i jego mieszkańców.
Wśród 800 osób, które zasiadły na widowni, znaleźli się m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele władz województwa śląskiego, miasta Częstochowy, powiatu częstochowskiego i powiatów ościennych, włodarze gmin, szefowie urzędów i instytucji oraz służb mundurowych, kombatanci i laureaci „Statuetek” z lat ubiegłych oraz tegoroczni nominowani z rodzinami i przyjaciółmi.
Na scenie zaprezentowali się artyści mieszkający w naszym regionie.
Po pokazie multimedialnym prezentującym osiągnięcia tegorocznych kandydatów do statuetek starosta Krzysztof Smela wraz z wicestarostą Janem Miarzyńskim wręczyli wszystkim nominowanym dyplomy i wiązanki kwiatów.
W kategorii – sport i turystyka statuetkę Starosty Częstochowskiego otrzymał Parafialny Klub Sportowy Victoria Poczesna - Gmina Poczesna.
Serdecznie gratulujemy!!! Dziękujemy Powiat Częstochowski
Iwona Skorupa
fot. Iwona Skorupa, Sebastian Zielonka

zam, an

 
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starostaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).