Czwartek, 29 września 2022r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Stowarzyszenie „Razem dla Wrzosowej”

11 lipca, 2022
Stowarzyszenie „Razem dla Wrzosowej”

- z wizytą w Urzędzie Gminy Poczesna.

Działania przeprowadzane na terenie gminy Poczesna, to niejednokrotnie inicjatywy oddolne, pochodzące np. od prężnie działających Stowarzyszeń.
11 lipca 2022 roku, podczas roboczego spotkania, przedstawicielki Stowarzyszenia „Razem dla Wrzosowej” podziękowały Wójtowi Gminy Poczesna Krzysztofowi Ujmie za owocną współpracę. Wręczyły mu „Certyfikat dobrego serca dla Sponsora – Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy” – za zrozumienie bezinteresowną pomoc i życzliwość. Była to forma podziękowania za pomoc w organizacji (we Wrzosowej) Dnia Dziecka.
            Stowarzyszenie „Razem dla Wrzosowej” działa nie tylko dla rozwoju i dobra sołectwa Wrzosowa. Przedsięwzięcia podejmowane przez Stowarzyszenie mają głównie na celu integrację środowiska, kultywowanie tradycji, pomoc. Stowarzyszenie organizuje m.in. „Mikołaja we Wrzosowej”, festyny, Dni Dziecka, pomoc potrzebującym…
Należy podkreślić, że inicjatywy wychodzące od „Stowarzyszenia” zawsze spotykają się z aprobatą oraz wsparciem Wójta Krzysztofa Ujmy. Zarówno Stowarzyszenie jak i włodarz Gminy Poczesna podkreślają, że tylko wzajemne działania zapewniają rozwój oraz prowadzą do sukcesu.
 
AN; fot. AN

 
razem dla wrzosowej - certyfikat
razem dla wrzosowej - certyfikat
razem dla wrzosowej - certyfikat
razem dla wrzosowej - certyfikat
razem dla wrzosowej - certyfikat
razem dla wrzosowej - certyfikat
razem dla wrzosowej - certyfikat
razem dla wrzosowej - certyfikatGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).