Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Św. Mikołaj prosto z Laponii

09 grudnia, 2023
Św. Mikołaj prosto z Laponii

odwiedził dzieci z Zespołu Tańca Współczesnego "TAKT" oraz artystów zajęć plastycznych w GCKIiR w Poczesnej.

takt
Mikołajki to naprawdę magiczny czas, na który czeka każde dziecko i niejeden dorosły. Kiedy w kalendarzu zbliża się dzień 6 grudnia, dzieci na całym świecie z wielkim zaciekawieniem i nadzieją oczekują na spotkanie ze Świętym Mikołajem.
Organizatorem cyklu wydarzeń mikołajkowych i fundatorem paczek dla dzieci i młodzieży w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej jest Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma. Dziękujemy.
fot. Iwona Skorupa

zam. an

 
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
takt
taktGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).