Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Szanowni Państwo,

24 marca, 2023
Szanowni Państwo,

Informujemy,

infor-kontrola

że pracownicy Urzędu Gminy podczas przeprowadzania kontroli nieruchomości lub innych czynności służbowych legitymują się upoważnieniem lub legitymacją służbową podpisaną przez Wójta Gminy Poczesna. Upoważnienia podpisane przez Wójta mają również przedstawiciele firm działający w porozumieniu z Gminą.
Gmina Poczesna nie poleca, nie rekomenduje oraz nie bierze odpowiedzialności za oferty usług przedstawiane przez przedstawicieli firm nie posiadających w/w upoważnienia.
Jednocześnie informujmy, że w związku z Ustawą z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków, świadectwo charakterystyki energetycznej jest obowiązkowe tylko dla lokali i budynków:
1) zbywanych na podstawie umowy sprzedaży;
2) zbywanych na podstawie umowy sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) wynajmowanych.
Każdy właściciel nieruchomości samodzielnie decyduje o potrzebie wykonania świadectwa charakterystyki energetycznej dla swojej nieruchomości oraz o zakupie innych usług proponowanych przez przedstawicieli firm.
Prosimy o ostrożność i przemyślane podejmowanie decyzji w tym zakresie.
W sytuacjach niezrozumiałych dla mieszkańców prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy Poczesna nr tel: 34 3274-116, 34 3274-126, 604 614 818, 784 062 521 lub bezpośrednio do Wójta Gminy Poczesna tel. 604 614 878.
                                                                                                         
Urząd Gminy Poczesna
                                                                                                          ul. Wolności 2
                                                                                                          42-262 Poczesna

zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).