Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Uczennice Szkoły Podstawowej we Wrzosowej

27 lutego, 2023
Uczennice Szkoły Podstawowej we Wrzosowej

walczą o pieniądze dla szkoły. Zagłosuj na naszą drużynę!

you can dance

Uczennice Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika we Wrzosowej zatańczyły „co im w duszy gra” i pod opieką nauczycieli nagrały filmik z układem tanecznym, który został przesłany do organizatorów konkursu „You Can Dance 2” będącego wspólną inicjatywą Telewizji Polskiej oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Uczennice  z klasy VIII: Viktoriia Naumets, Anna Praska i Kaja Kluska zebrały chętne uczennice i wspólnie przygotowały taniec do piosenki „Let’s Get Loud” (Jennifer Lopez). Do układu dołączyły: Amelia Sośnica i Lena Opiła z klasy VI, Maja Mokrzycka, Amelia Dobosz, Aleksandra Kijak, Paulina Kisiel, Lena Postolska i Julia Dymek z klasy IV oraz Antonina Kmieć, Amelia Kukuła, Nadia i Nicol Proszek z klasy IB. Choreografię przygotowała Viktoria Naumets, która czuwała nad całością układu tanecznego. Wielkie brawa należą się wszystkim.
Reprezentacji ze szkoły we Wrzosowej udało się przejść wstępne eliminacje i już od 24 lutego można głosować na filmik na stronie internetowej https://youcandance.tvp.pl w zakładce konkurs.
Zachęcamy wszystkich do głosowania! Aby to zrobić należy wybrać województwo, następnie wytypować 3 szkoły po czym z trzech wybranych szkół wskazać jedną, na którą oddajemy głos podwójny czyli na szkołę we Wrzosowej. Na końcu pozostaje zaakceptować regulamin i potwierdzić swój wybór! W konkursie zwycięży 10 szkół, które do 5 marca do godz. 23:59 zdobędą największą liczbę głosów. Można wygrać do 15 000 zł dla szkoły, a więc jest o co walczyć.
Zagłosować można raz dziennie! Dziękujemy za każdy oddany głos!

Materiały nadesłane przez Szkołę Podstawową we Wrzosowej

zam. an

 

 
you can dance
you can dance
you can dance
you can dance
you can dance
you can danceGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).