Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Urodzinowy Bieg Auchan

18 sierpnia, 2022
Urodzinowy Bieg Auchan

pod Patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.

bieg

Gmina Poczesna jest współorganizatorem Biegu, w związku z powyższym wzdłuż trasy Biegu zostały wykonane prace porządkowe, m.in. została wykoszona trawa. Ponadto nad bezpieczeństwem imprezy, która odbywać się będzie w sobotę 20 sierpnia, czuwać będą m.in. strażacy z OSP Poczesna na czele z Komendantem Gminnym – Zbigniewem Strugaczem.
Ponadto z budżetu gminy Poczesna zakupiono dla uczestników Biegu wodę.
Wydarzenie sportowe dedykowane jest dla osób, które w sposób racjonalny i na sportowo pragną spędzić wolny czas.
Życzymy bezpiecznego i zdrowego Biegu… do celu!
 
Aneta Nawrot

 
bieg
bieg
bieg
biegGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).