Sobota, 25 marca 2023r. | Imieniny: Marioli, Wieczyslawa, Ireneusza
Pokaż menu

W dniu 22 listopada 2022 r. (8:00-18:00)

21 listopada, 2022
Hałda Kopalni Sczekaczka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Hałda Kopalni Sczekaczka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

objazd na linii nr 14 w Młynku i Mazurach.
W dniu 22 listopada 2022 r. w godzinach 8:00-18:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu ulicy Kasprowicza w miejscowości Mazury (prace drogowe).
 
W związku z powyższym, autobusy linii 14 będą w obu kierunkach kursować na wprost z Sobuczyny do Nierady, pomijając całkowicie miejscowości Młynek i Mazury.
 
Po dojeździe do skrzyżowania w Nieradzie, autobusy będą zgodnie z rozkładem jazdy kursować do pętli NIERADA SZKOŁA lub NIERADA.
 
Informujemy ponadto, iż z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne, wznowienie kursowania linii nr 14 przez Mazury i Młynek w poniedziałek 21 listopada 2022 r. nastąpi od godziny 17:00.
  
Przepraszamy za utrudnienia.

zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).