Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

W sobotę 17 grudnia

20 grudnia, 2022
W sobotę 17 grudnia

w hali sportowej w Poczesnej odbyła się jubileuszowa X edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.

zawody-17 grudnia
Zawody rozgrywane były również w ramach Młodzieżowej Ligi Futsalu, w ktorej uczestniczy KS Olimpia Huta Stara, który również był organizatorem turnieju w naszej gminie. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi z następujących drużyn: KS Stradom Częstochowa, UKS Olimpijczyk Częstochowa, LKS Kamienica Polska, LKS Grom Cykarzew, KS Victoria Częstochowa, GKS Lot Konopiska, LKS Płomień Czarny Las, LKS Liswarta Krzepice. 
Zawody w asyście władz klubu i działaczy otworzył honorowy patron zawodów Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma, który wszystkich serdecznie powitał i życzył wszystkim sukcesów sportowych. Powiedział/odniósł się również do... (można dopisać jeśli Wójt mówił o nowobudowanej sportowej bazie z rządowego programu Polski Ład oraz jeśli składał życzenia świąteczne i noworoczne) 
Najlepsze drużyny otrzymały puchary, zawodnicy medale oraz indywidualne statuetki dla najlepszych zawodników ufundowane przez Wójta i Gminę Poczesna w ramach programu "STOP UZALEŻNIENIOM". 
pw, fot. red

zam. an

 
zawody-17 grudnia
zawody-17 grudnia
zawody-17 grudnia
zawody-17 grudnia
zawody-17 grudnia
zawody-17 grudniaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).