Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

W sprawie

10 maja, 2024
W sprawie

funkcjonowania Poczty Polskiej na terenie Gminy Poczesna.

Zwracamy się z prośbą o podjęcie pilnych działań związanych z funkcjonowaniem Poczty Polskiej w Gminie Poczesna.
Usługa o której mowa  jest niezbędna dla naszych mieszkańców ,  Urzędu Gminy Poczesna wraz z Jednostkami Organizacyjnymi.
Gmina Poczesna ma około 13 000 mieszkańców i ponad 800 podmiotów gospodarczych. Proszę o zwrócenie również uwagi na fakt że,  osoby samotne, osoby które nie mają możliwości lub nie potrafią korzystać z elektronicznych przekazów  są tylko i wyłącznie zdane usłudze Poczty Polskiej. Apelujemy o podjęcie stosownych działań.
 
 
  
Z poważaniem 
Wójt Gminy Poczesna
Artur Sosna

zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).