Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

W trakcie remontu DK91

18 marca, 2024
W trakcie remontu DK91

została zniszczona nawierzchnia na ul. Bankowej w miejscowości Kolonia Poczesna.

dw-91

Władze Gminy Poczesna wystąpiły z wnioskiem do firm remontujących DK91 o remont ul. Bankowej. Rezultatem tych rozmów jest remont ulicy Bankowej, który zostanie przeprowadzony w ramach rekompensaty za zniszczenia. Gmina Poczesna nie poniesie żadnych kosztów związanych z tym remontem.

zam. an

 
dw-91
dw-91
dw-91
dw-91
dw-91
dw-91Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).