Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym

24 kwietnia, 2024
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Słowniku

slowik2
odbył się turniej tenisa stołowego z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3 Maja. Pod bacznym okiem sędziego pana Pałasza i organizatora, nauczyciela w-f,uczniowie na pięknej nowej sali walczyli o zwycięstwo. Wiktoria Walentek okazała się najlepszą tenisistką przed Aleksandrem Kucharskim i Wojciechem Figzałem. Ale wszyscy którzy spędzili aktywnie ten czas są zwycięzcami. I za taką postawę podziękowała wszystkim pani dyrektor Iwona Skęda.
Leszek Kownacki

zam. an

 
slowik2
slowik2
slowik2
slowik2
slowik2
slowik2
slowik2
slowik2Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).