Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Ważna informacja

14 czerwca, 2021
Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

dla mieszkańców sołectwa Nierada.

W roku 2020 gmina Poczesna oddała do użytkowania kanalizację sanitarną  w miejscowości Nierada  ( ulica Targowa i ulica Pusta). Od tego momentu istnieje  możliwość podłączania nieruchomości do sieci kanalizacyjnej.

Przypominamy, że właściciele nieruchomości powinni niezwłocznie podłączyć swoje posesje do kanalizacji sanitarnej,  jednak z uwagi na sytuację epidemiologiczną   ostateczny termin podłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej zostaje  przesunięty na dzień 30.11.2021 roku. Termin ten jest nieprzekraczalny.

                       

 

                                            Wójt Gminy Poczesna

                  Krzysztof Ujma

zam. an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).