Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Wnioski o szacowanie szkód dla ROLNIKÓW

21 marca, 2016
Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Wójt Gminy Poczesna informuje o możliwości składania wniosków o oszacowanie zakresu i wysokości szkód doznanych w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego tj. ujemnych skutków przezimowania w gospodarstwach rolnych.
Wyżej wymienione wnioski można składać na udostępnionym (poniżej) druku w terminie do 30 kwietnia 2016r.

w Urzędzie Gminy Poczesna, ul. Wolności 2, 42-262 Poczesna (pok.32), w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Dane umieszczone we wniosku muszą być zgodne z zapisami w ewidencji podatkowej oraz danymi z wniosku o dopłaty ARMiR. Wnioski zawierające rozbieżności oraz wnioski zgłoszone po terminie nie będą uwzględnione w zbiorczym protokole strat.

Wniosek >> czytaj dalej

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).