Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma

07 grudnia, 2022
Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma

podsumował 2022 rok w Radio Fiat.

krzysztof ujma radio fiat

W rozmowie z Aleksandrą Mieczyńską opwiedział o działaniach jakie były przeprowadzane w gminie Poczesna na przestrzeni mijającego roku.

https://fiat.fm/rozmowa-dnia/radzimy-sobie-rozmowa-z-krzysztofem-ujma/?fbclid=IwAR2_gKhCQT1r244aOh86f-3xSWkb2EUeqLVBQRzeLZRbYb7m0z5LirT4sx4

fot. archiwum Radio Fiat

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Poczesna
Zbliża się szczególny czas przed nami, wraz z rodzinami zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Wspólnie z bliskimi połamiemy się opłatkiem i zaśpiewamy kolędy.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2023 w imieniu swoim oraz Samorządu Gminy Poczesna składam Państwu najserdeczniejsze życzenia, dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów, spełnienia planów, zamierzeń, marzeń.
Wójt Gminy Poczesna
Krzysztof Ujma

zam. an

 
krzysztof Ujma - radio Fiat
krzysztof Ujma - radio Fiat
krzysztof Ujma - radio Fiat
krzysztof Ujma - radio FiatGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).