Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma oraz Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej zapraszają na …

13 stycznia, 2022
Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma oraz Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej zapraszają na …

Noworoczny Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą Wojciecha Greli oraz Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z Wiejskiego Centrum Kultury i Rekreacji w Bargłach pod kierunkiem Grażyny Jarawki. Koncert odbędzie się 28 stycznia 2022 ( piątek) o godz.17.00. Serdecznie zapraszamy!!!

projekt plakatu: Janusz Koniecki
zam. Iwona Skorupa
 

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).