Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Wójt Krzysztof Ujma

11 grudnia, 2023
Dwór Augusta Kotlińskiego z 1932 r. - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwór Augusta Kotlińskiego z 1932 r. - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

w Radio "FIAT".

W piątek, 8 grudnia 2023 roku Gościem Poranka Radia Fiat był Krzysztof Ujma, wójt Gminy Poczesna.
Gmina Poczesna jest jedną z większych gmin powiatu częstochowskiego, która z każdym rokiem rozwija się coraz prężniej. Dużo działo się w Poczesnej, jeżeli chodzi o inwestycje w ostatnim roku. Na terenie gminy prowadzonych jest wiele prac służących poprawie i rozbudowie infrastruktury drogowej. O tym między innymi w poranku Radia Fiat mówił wójt Gminy Poczesna, Krzysztof Ujma.
 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).